TÜM SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!

1975 yılında kurulan GÜNMAK Güney Değirmen Makina ve Helezon San. Tic. Ltd. Şti. , çalışmalarını kendi olanak ve imkanlarıyla bulgur ve kırmızı mercimek sistemleri üzerine yoğunlaştırmıştır. Bu sektördeki makine tasarımını ve yan sanayi destekli imalatını gerçekleştiren GÜNMAK, zaman içerisinde bu sektörse sayılı üretim teknolojisine sahip olmuştur.

Daha sonraki yıllarda kendi çalışmaları sonucu üretimine başladığı soğuk çekme helezon imalatını diğer üretimleri ile birleştirmiştir.Günümüzde birçok sektörde kullanılan soğuk çekme helezon imalatında sayılı firmalar arasında yer almaktadır.

 

GÜNMAK; makine imalatının yanı sıra özellikle bulgur ve kırmızı mercimek sektöründe anahtar teslimi ve know-how projeler hazırlayarak bu sektörün teknolojisini ve sistemlerini geliştirmektedir. Bulgur ve mercimek sektöründe üretim prosesini ve akış diyagramlarını geliştirerek bu sistemlere uygun makine ve tasarımlarını sürekli yenileyen GÜNMAK, bulgur ve kırmızı mercimek işleme teknolojisinin ilerlemesinde ve fabrika kurulumunda ilk sıralarda yer almaktadır.

TÜBİTAK-TİDEB 'in desteğini de alarak, KOSGEB ve Gaziantep Üniversitesi ile Ar-Ge çalışmalarına devam etmektedir.

Bültenimize
Abone Olun